Krom dhe Luledele

 

Roman

Autori: Elsa Skenderi

Viti i botimit: 2019

Shtepia botuese: Pegi 

Nr i faqeve: 161

Lexuese: Brikena ElezajJu duhet të keni një llogari për të dëgjuar librat !

Si të hap një llogari ? - kliko këtu

Name

Alma Sulaj,1,Atiq Rahimi,1,Brikena Elezaj,1,E.W.Heine,1,Elsa Skenderi,1,Elsa Xhai,5,F.Scott Fitzegerald,1,Fabula,1,Ferit Lamaj,1,Florian Kokona,3,Franz Kafka,3,Gazmend Agaj,1,Gi de Mopassan,1,Honore de Balzac,1,Ismail Kadare,1,Jorge Angel Livraga,1,Khaled Hosseini,1,libra ne audio,16,Lirik,1,Mario Puzo,1,Maya Angelou,1,Nexhip Ejupi,1,Novele,1,Paulo Coelho,1,Pellumb Alia,1,Poem,1,Poezi,1,Roman,10,Valbona Omeri,3,
ltr
item
BIBLIOTEKA KOMBËTARE E TË VERBËRVE!: Krom dhe Luledele
Krom dhe Luledele
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiUyMsOF3bzj2wLdAMA7-J0t7csWqGFeZ1DG4Aroewom9PXctK-fraH7HJ_YUhhEL73KdOkUpbXA8J43FrjdD4rOlaF_d0GTAnNs6FVd5c3WVU4WY5Bkozr3FSDVcTz153vLGUeAv3-lWAaxirD_lXci_SqdKJtPu2JMsibLpTvfcTggpgwB6XWLfv2=s16000
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiUyMsOF3bzj2wLdAMA7-J0t7csWqGFeZ1DG4Aroewom9PXctK-fraH7HJ_YUhhEL73KdOkUpbXA8J43FrjdD4rOlaF_d0GTAnNs6FVd5c3WVU4WY5Bkozr3FSDVcTz153vLGUeAv3-lWAaxirD_lXci_SqdKJtPu2JMsibLpTvfcTggpgwB6XWLfv2=s72-c
BIBLIOTEKA KOMBËTARE E TË VERBËRVE!
https://bkv.shvsh.org.al/2021/10/krom-dhe-luledele.html
https://bkv.shvsh.org.al/
https://bkv.shvsh.org.al/
https://bkv.shvsh.org.al/2021/10/krom-dhe-luledele.html
true
9184743627805961364
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy