Romeo dhe Zhulieta

Tragjedi

Autori: Uilliam Shekspir

Perkthyes: Alqi Kristo

Viti i botimit: 2006

Shtepia botuese: Onufri

Nr i faqeve:199

Lexuese: Elvira Neci
Ju duhet të keni një llogari për të dëgjuar librat !

Si të hap një llogari ? - kliko këtu

Name

Alma Sulaj,1,Atiq Rahimi,1,Brikena Elezaj,1,Dante Alighieri,1,E.W.Heine,1,Elsa Skenderi,1,Elsa Xhai,5,Elvira Neci,5,F.Scott Fitzegerald,1,Fabula,1,Ferit Lamaj,1,Florian Kokona,6,Franz Kafka,3,Gazmend Agaj,1,Gi de Mopassan,1,Honore de Balzac,2,Ibrahim Kadriu,1,Ismail Kadare,1,John Steinbeck,1,Jorge Angel Livraga,1,Khaled Hosseini,1,libra ne audio,26,Lirik,1,Lucinda Riley,1,Mario Puzo,1,Martha Heesen,1,Maya Angelou,1,Nexhip Ejupi,1,Novele,1,Paulo Coelho,1,Pellumb Alia,1,Petro Marko,1,Poem,2,Poezi,1,Roman,17,Tragjedi,1,Uilliam Shekspir,1,Valbona Omeri,4,Viktor Canosinaj,1,
ltr
item
BIBLIOTEKA KOMBËTARE E TË VERBËRVE!: Romeo dhe Zhulieta
Romeo dhe Zhulieta
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgVX9b_sYw6ehb04LGrq29ofYs8O5Hp8GVl-xGUS22KKT04DWI0t9H2O5j752qY1IRsJc5piPyhtCcTEUW7xOpXDVnUzsqy4l95MCgcXHkUVv3tfUHL93AYo-oy3fayM5B6OUqCzGi7sXmeI9pCTxQgyyR2IsSGQ5-F-0qK-_n0RIR0Vwb89yxVJsKi
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgVX9b_sYw6ehb04LGrq29ofYs8O5Hp8GVl-xGUS22KKT04DWI0t9H2O5j752qY1IRsJc5piPyhtCcTEUW7xOpXDVnUzsqy4l95MCgcXHkUVv3tfUHL93AYo-oy3fayM5B6OUqCzGi7sXmeI9pCTxQgyyR2IsSGQ5-F-0qK-_n0RIR0Vwb89yxVJsKi=s72-c
BIBLIOTEKA KOMBËTARE E TË VERBËRVE!
https://bkv.shvsh.org.al/2021/11/romeo-dhe-zhulieta.html
https://bkv.shvsh.org.al/
https://bkv.shvsh.org.al/
https://bkv.shvsh.org.al/2021/11/romeo-dhe-zhulieta.html
true
9184743627805961364
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy